Silkbound - A Card Roguelike

8.2
83 spilletider
Takk, stemmen din ble registrert og vil bli vist snart.
2

Spilldetaljer

Hva handler Silkbound - A Card Roguelike om?

Silkbound kombinerer klassisk Spider Solitaire med roguelike-spillmekanikk. Bygg kortsekvenser, fjern farger, velg talismaner og tilpass deg skiftende mål. Spill ved hjelp av mus eller berøringskontroller: trykk eller dra kort, og bruk funksjonene for å trekke, angre, få hint og pause mens du sikter mot best mulig poengsum.

Can we play Silkbound - A Card Roguelike on mobile?

No, Silkbound - A Card Roguelike is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

no

no

Kan vi spille Silkbound - A Card Roguelike i fullskjermmodus?

Yes, Silkbound - A Card Roguelike can be played in full screen mode for a more immersive experience.

Hvilke spill kan vi prøve neste gang?

Utforsk vår Tenke-seksjon og oppdag populære titler som Engineerio, Hex Puzzle, Draw Line og 20 Words in 20 Seconds - alle tilgjengelige for å spille umiddelbart på Y8 Games.

Hvordan spiller vi Silkbound - A Card Roguelike?

Bygg kortsekvenser og tøm fargene i et oppsett i Spider Solitaire-stil. Bruk musen eller berøringskontrollene til å trykke på eller dra kortene, og bruk trekk-, angre- og hintfunksjonene for å planlegge trekkene dine.

Hva slags spill er Silkbound - A Card Roguelike?

Spillet er et kortpuslespill med roguelike-elementer som kombinerer klassisk Edderkoppkabal-mekanikk med roguelike-innslag, inkludert skiftende mål og talismaner som påvirker hvordan du spiller.

Hva er hovedmålet i Silkbound - A Card Roguelike?

Hovedmålet er å fjerne kortfarger, fullføre sekvenser og tilpasse seg de endrede målene mens du sikter mot best mulig poengsum.

Fokuserer Silkbound - A Card Roguelike mer på action eller strategi?

Spillet fokuserer mer på strategi. Du må planlegge kortrekkefølgen din nøye, bestemme hvilke trekk du skal gjøre, og velge amuletter som kan hjelpe deg med å håndtere ulike mål.

Kan vi spille Silkbound - A Card Roguelike om igjen flere ganger?

Ja. Spillet kan spilles flere ganger, med skiftende mål og valg av talismaner som oppmuntrer spillere til å prøve ulike strategier og sikte mot en høyere poengsum.

Utvikler Emberloom Games
Lagt til 29 aug 2026
Kommentarer