Planets Game

8.9
237 spilletider
Takk, stemmen din ble registrert og vil bli vist snart.
4 Liker
Liker ikke

Spillkontroller

Skip Dialogue
Zoom In/Out
Pause
Other
Move
Look Around
Jump
Walk
Pick Up/Put Down/Talk/Launch
Hands
Blaster
Shoot
Dodge Roll
Map
Fullscreen (page)

Spilldetaljer

Hva handler Planets Game om?

Planets Game er et tredjepersons, historiedrevet 3D-utforskningsspill. Du spiller som en strandet pilot hvis skip krasjlander på en avsidesliggende verden. Veiledet av Nova, skipets innebygde KI, reparerer du skipet ditt, flykter fra planeten og følger et spor av ledetråder.

Hva slags spill er Planets Game?

Planets Game er et tredjepersons, historiedrevet 3D-utforskningsspill der spillere reiser mellom ulike planeter og fullfører oppdrag.

Hva er hovedmålet i Planets Game?

Hovedmålet er å fullføre oppdrag, følge ledetråder og reparere skipet ditt og dets AI, Nova, for å fortsette reisen.

Hva gjør vi egentlig i Planets Game?

Vi utforsker forskjellige planeter og fullfører oppdrag, som å gjenvinne energiceller på Verdant, finne en navigasjonskjerne på Ember, hjelpe lokalbefolkningen på Umbra, svare på et nødsignal på Glacia, og reparere Nova på Haven.

Hva gjør Planets Game morsomt å spille?

Spillet tilbyr ulike planetmiljøer, historiedrevne oppdrag og varierte mål, fra å finne igjen tapte gjenstander til å hjelpe lokalbefolkningen og reparere viktig utstyr.

Does Planets Game get more challenging as we play?

Oppdragene introduserer ulike mål på tvers av fem planeter, noe som oppmuntrer spillere til å tilpasse seg etter hvert som de kommer seg videre i historien.

Can we play Planets Game on mobile?

No, Planets Game is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

no

no

Kan vi spille Planets Game i fullskjermmodus?

Yes, Planets Game can be played in full screen mode for a more immersive experience.

Hvilke spill kan vi prøve neste gang?

Utforsk vår WebGL-seksjon og oppdag populære titler som Swipe Skate 2, Stallion's Spirit, Fun Obby Extreme og Kick the Noobik 3D - alle tilgjengelige for å spille umiddelbart på Y8 Games.
Lagt til 23 okt 2026
Kommentarer