Escape The Trap

8.2
152 spilletider
Takk, stemmen din ble registrert og vil bli vist snart.
2 Liker
Liker ikke

Spillkontroller

Move
Fullscreen (page)

Spilldetaljer

Hva handler Escape The Trap om?

Velkommen til Escape The Trap, et spennende 3D-labyrint-eventyr hvor hvert trekk teller! Ta kontroll over en glatt sølvkule og naviger gjennom mer enn 74 nøye utformede labyrintnivåer fylt med vanskelige stier, utfordrende hindringer, dødelige feller, skjulte overraskelser og uventede vendinger. Test din presisjon, timing, strategi og ferdigheter i problemløsning mens du ruller, unngår og navigerer deg frem mot det gylne målet. Enten du er en uformell spiller som leter etter en avslappende labyrintopplevelse, eller en som elsker utfordrende puslespill, tilbyr Escape The Trap et engasjerende 3D-labyrint-eventyr med gradvis vanskeligere nivåer, nye oppsett, mekanikker, feller og hindringer på hvert trinn.

Can we play Escape The Trap on mobile?

No, Escape The Trap is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

no

no

Kan vi spille Escape The Trap i fullskjermmodus?

Yes, Escape The Trap can be played in full screen mode for a more immersive experience.

Hvilke spill kan vi prøve neste gang?

Utforsk vår 3D-seksjon og oppdag populære titler som City Taxi, Zombie Apocalypse Tunnel Survival, Police Car Simulator 2020 og Sniper Attack 2 - alle tilgjengelige for å spille umiddelbart på Y8 Games.

Hvordan spiller vi Escape The Trap?

Sveip/dra hvor som helst for å rulle ballen, eller bruk WASD / piltastene. På mobil: trykk på øverste halvdel for å hoppe over oransje blokker (PC: MELLOMROM/W). Unngå mørke vegger og feller – berøring = feil, men du kan prøve igjen umiddelbart. Nå det gylne målet før det har gått 25 sekunder!

Er Escape The Trap lett å kontrollere?

Mobil: sveip/dra for å bevege deg, trykk på den øverste halvdelen for å hoppe. PC: WASD eller piltastene for å bevege deg, MELLOMROM eller W for å hoppe. Du kan når som helst sette spillet på pause med pauseknappen.

Does Escape The Trap test our timing or reactions?

Hvert nivå varer i 45 sekunder. Hvis nedtellingen når 0, får du «YOU OUT!»

Kategori Tenkespill
Utvikler NepLox Games
Lagt til 21 okt 2026
Kommentarer