Rockin to Fame

8.0
153,046 spilletider
Takk, stemmen din ble registrert og vil bli vist snart.
811 Liker
Liker ikke

Spillkontroller

Interact
Play Guitar
Fullscreen (page)

Spilldetaljer

Hva handler Rockin to Fame om?

Make yourself a from a bum to a true rockstar and live your dream.

Can we play Rockin to Fame on mobile?

No, Rockin to Fame is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

no

no

Kan vi spille Rockin to Fame i fullskjermmodus?

Yes, Rockin to Fame can be played in full screen mode for a more immersive experience.

Hvilke spill kan vi prøve neste gang?

Utforsk vår Tenkning-seksjon og oppdag populære titler som The Miller Estate 2, Water The Flower, Press To Push Online og Stick Clash Online - alle tilgjengelige for å spille umiddelbart på Y8 Games.
Kategori Tenkespill
Lagt til 20 okt 2008
Kommentarer
Merketagger
DEL AV EN SERIE: Rockin to Fame